• Slide 1

    Zespół muzyczny na wesele

    PROGRESS

    wesela, studniówki, imprezy firmowe, uroczystości

Zachęcamy do wystawiania opini pod adresem:
Zostaw Komentarz lub mail : zespolprogress@o2.pl
Prosimy o podanie adresu zwrotnego i numeru telefonu - tylo takie komentarze będą publikowane

DATA WPISU OD KOGO TREŚĆ
     
     
     
23-02-2020 Ewa Rzepczyk Dziękujemy było za.ebiś.ie 😀😀😀
     
23-02-2020 Weronika Janoszka Dzięki, za super imprezę. Wokalistka suuuper wokal. Zamiast się bawić to wsłuchiwałam się w jej głos. Ale Babski Comber udany. Mam nadzieję, że do zobaczenia gdzieś tam w świecie. Pozdrawiam
     
18-11-2019 LZS Zabawa Gromowca bardzo udana - Dziekujemy za muzyczną oprawę balu sportowca LZS. Muzyka na każde pokolenia i przemiły radosny skład.
     
22-10-2019 Dagmara Pan Paweł grał na przyjęciu w mojej rodzinie. Jubilaci zarezerwowali Pana Pawła w ciemno nie słysząc nigdy go jak gra i śpiewa poza strona www gdzie jest jego demo. Jego podejście od samego początku i zaangażowanie było bardzo profesionalne, szybko zjednal sobie gości bardzo przyjemnie prowadząc przywitanie i cała uroczystość. Zabawił, zintegrował zagrał na trabce jak i na akordeonie przy stolach co pozwoliło pospiewac biesiadne piosenki także osobom starszym które już nie tańczą. Wielokrotnie bywalismy na przyjęciach gdzie graly zespoły 2,3 i 4 osobowe ale takiej atmosfery nie było. Jeden człowiek a tak potrafi rozbawić - z pełnym zespołem to musiała by być niesamowita zabawa ale niestety tym razem przyjęcie było małe więc nie było takiej potrzeby. Panie Pawle raz jeszcze dziękujemy za uswietnienie jubileuszu naszym rodzicom - wizytówkę mamy będziemy polecać.
     
11-09-2019 Ola Racławice Śl. Witam Was Swietnie zagraliscie skiczna muzykę na dozynkach, bo Ci co przed Wami grali to zgroza. Liczę że za rok zagracie nie koncert a cała zabawę wieczorem wtedy na pewno rozruszacie towarzystwo. Róbcie dalej to tak jak robicie.
     
05-09-2019 Młoda Para Zespół Progress zagrał na naszym weselu za inny zespół który miał z nami umowę ale nie mógł z niej się wywiązać. Na początku mieliśmy obawy bo nie znaliśmy ich. Spotkanie informacje u Pawła przed podpisaniem umowy rozwijało nasze wątpliwości. Paweł rzeczowo poinformował nas o przebiegu wesela zaproponował piosenki które mogliśmy wybrać dla rodziców, przedstawił zabawy które przypadły nam do gustu. Dzieki Progressowi nasz najważniejszy dzień przebiegł bez żadnych niespodzianek - współpracowali z obsługą sali i ekipa foto video. Wywiązał się z umowy w 101% Z tego co nam wiadomo jedna para będąca na weselu u nas już ich zarezerwowala na swoje przyjęcie. W takim razie na pewno znowu się spotkamy. Zespół Progress to strzał w dziesiątkę.
     
23-08-2019 Wojciech Polecam z czystym sumieniem - zabawy z taktem, wokale na wysokim poziomie, muzyka idealnie dobrana do gości weselnych. Reasumując Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia czy Progress jest odpowiednim zespołem na ich wesele.
     
20-07-2019 Katarzyna Dobrowolska Chciałam dodać parę słów ode mnie. To co zrobiliście na weselu grając u mojej przyjaciółki było niesamowite. Tak jak i oni chwalili Was na Facebooku tak ja napiszę tutaj. Obsługa muzyczna rewelacja. Wokale idealne - z niesamowita pochwała dla wokalistki. Tak świetnego głosu nigdy nie słyszałam, a byłam już na dziesiątkach wesel. Widać że zaangażowanie w to co robicie jest ogromne i sprawia Wam to duża frajdę. Zdecydowanie będę polecać bo warto Wam powierzyć obsługę muzyczno-wokalna każdego przyjęcia, czy to wędka czy urodzin.
     
16-06-2019 Weronika Jesteście niesamowici dzięki za wczorajszą imprezę - mój ojciec był strasznie wzruszony za prezent który mu zrobiliśmy i że tak fajnie wyszedl. Znalazłam Was dzięki tej stronie i tutaj pisze podziękowanie.
     
13-05-2019 Emeczka Cześć Progress Czekam na Wasza płytę. Po koncercie na Gali Dance jesteście moimi faworytami w branży zespołów. Wasz występ przyćmił zawodowe zespoły koncertujące po Polsce. Do zobaczenia na kolejnych edycjach bo czuje i wiem że wrócicie do nas jeszcze. Powodzenia
     
15-03-2019 Urodziny Witam Serdecznie. Milo mi że mogę dorzucić parę grosze do opini o Was. Zespół poprowadził moje urodziny bardzo profesjonalnie. Od samego początku starali się zintegrować gości ze sobą. Przerwy były krótkie. Muzyka dobrana tak że można było posłuchać utworów z przekroju Rocka Dance Disco Polo Biesiady po nowości. Prowadzenie pierwsza klasa takie życiowe nie wyuczone. Chciałam po raz kolejny podziękować. To był bardzo ważny dzień w moim życiu a stał się cudownym dniem. Nie zawiedliscie - byliście wspaniali. Zaskarbiliscie serca gości i myślę że spotkamy się jeszce wiele razy.
     
12-02-2019 Stolik przy wejściu Babski Comber był naprawdę udany. Mile przyjęcie przez organizatorów a do tego Wasz występ. Mam tylko nadzieję że za rok znów się spotkamy. Wówczas na pewno zostaniemy do końca. Stolik pod ścianą przy wejściu. Serdeczne pozdrowienia dla blondiiiiiiii...........
     
27-01-2019 Stowarzyszenie Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością mozemy polecić tenże zespół - przmili ludzie dla których muzyka jest naprawdę czymś co uwielbiają robić. Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną będziemy polecać
     
24-09-2018 Weselnicy Słociak Dzieki za piękną zabawę a w szczególności Waszej Pani Klaun
     
20-09-2018 Dożynki Nakło Dzięki za wysmienitą zabawę do późnych godzin nocnych. Przypadkiem trafiłem na Wasze ogłoszenie i zdecydowałem się napisać bo warto Was wziąć na imprezy muzyczne. Będę polecal
     
06-09-2018 Dożynki Wronów Fajnie było szkoda jednak że tak krótko Żywa gitara to jest rzadkość - wielki ukłon dla gitarzysty
     
01-09-2018 Daria Napiszę tylko dwa słowa Polecam i Polecam
     
28-08-2018 Katarzyna Byliście rewelacyjni w Ogórkach - do zobaczenia na mojej uroczystości
     
20-08-2018 Mateusz Nie mogliśmy trafić na lepszy zespół - dziękujemy
     
22-07-2018 Fuhlwypas Serdecznie dziękuję za oprawę muzyczną mojego jubileuszu. Nie spodziewałam się tak wspaniałej imprezy. Muzyka idealnie dobrana do towarzystwa - głos Iwony aż powodował że ciarki przechodziły ( najlepsza wokalistka jaką słyszałam - a bywałam na wielu już weselach i zabawach ). Uważam zupełnie obiektywnie że lepszego zespołu nie mogłam znaleźć i szczerze będę polecać wśród znajomych i przyjaciół.

Zespół muzyczny na wesele "PROGRESS"

to gwarancja udanej imprezy !


GRAMY - ŚPIEWAMY - PROWADZIMY

<